Bosch WAY28862TR Çamaşır Makinesi Özellikleri ve Fiyatı

Bosch marka bir çamaşır makinesi satın almayı düşünüyorsanız ve kısada olsa bir araştırma yaptıysanız muhtemelen Bosch WAY28862TR modelinin ismini duymuşsunuzdur. Konuyu uzatmadan bu modele ait tüm özellikler, fiyat geçmişi ve kullanıcı yorumlarına bir gözatalım.

Bosch WAY28862TR Genel Özellikleri

Bosch WAY28862TR modeli çamaşır makinesinin kullanım tipi solodur. 65 litre tambur hacmine sahip olan ürünün yıkama kapasitesi ise 9 kilogramdır. Ürünün maksimum sıkma devri 1400 devirdir.

Bu çamaşır makinesinin çocuk kilidi ve dengesiz yük kontrolü özelliği de bulunmaktadır.

Kalan süre göstergesi ve kurutma durumunu da anlık olarak çamaşır makinenizin göstergelerinden takip edebilirsiniz.

Bosch WAY28862TR modeli çamaşır makinesi üstün özelliklerinin yanında şık bir tasarıma sahiptir.

Bosch WAY28862TR model çamaşır makinesinin otomatik kirlilik belirleme özelliği mevcuttur. Köpük tarama, köpük tarama, kırışıklık önleme, yük sensörü, otomatik yük miktarı, devir sayısı seçme ve deterjan sistemi gibi birçok farklı özelliği barındıran ürünün kapı menteşesi yönü ise sol tarafa doğrudur.

Bosch WAY28862TR modelinde “kurutma özelliği” bulunmamaktadır.

Bosch WAY28862TR modelinin menteşesi sola doğrudur.

11 farklı programla çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz bu üründe zaman erteleme, soğuk yıkama ve hızlı yıkama özellikleri de mevcutken hızlı yıkama süresi 15 dakikadır.

Bosch WAY28862TR Görünüm ve Tasarım

Tek renk beyaz seçeneğiyle satışa sunulan ürünün yüksekliği 850 mm, genişliği ise 600 mm’dir. 590 mm derinliğe sahip olan Bosch WAY28862TR modelinin toplam ağırlığı ise 75 kg‘dır.

Bosch WAY28862TR Performans ve Tüketim Bilgileri

A+++ enerji sınıfı içinde yer alan ürün oldukça az bir elektrik tüketimine neden olur.

  • Yıllık 152 kWh enerji tüketimi bulunmaktadır.
  • Yıllık su tüketimi miktarı 11220 litre olarak hesaplanmıştır.
  • Yıkama sesi 48 dB, sıkma sesi ise 72 dB olarak oldukça sessiz çalışan bir çamaşır makinesi olarak beğeni toplamayı başarmıştır.

Bosch WAY28862TR Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Fiyat Geçmişi

Bosch WAY28862TR model çamaşır makinesinin son altı aylık fiyat değişim tablosu.

Bosch WAY28862TR modeli çamaşır makinesini bugün satın alabileceğiniz en düşük fiyat 5400 ₺ ‘dir. Bu fiyat yukarıda gösterdiğimiz fiyat geçmişi tablosunda bulunduğu gibi günlük veya haftalık bazlı değişim gösterebilir.

Bosch WAY28862TR Yorumları

Bosch WAY28862TR modeli çamaşır makinesi ile ilgili tüm kullanıcı yorumları aşağıda yer alan yorum bölümümüzde listelenmiştir. Sizin de bu modelle ilgili bir yorumunuz bulunuyorsa yorum alanımızı kullanmanızı rica ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • hasan343 sene önce
  • WAY modelleri Bosh’un en üst segment modelleridir ve Almanya üretimidir. WAT ve WAQ modelleri ise Türkiye üretimidir. Satın alacak olanların bu ayrımını bilmelerinde fayda var!

  • nadire3 sene önce
  • Ben Bosch WAY28862TR modelini kullanıyorum. 2015 yılında üretime başlandı. Makineden genel olarak çok memnunum. Yıkaması, durulaması ve çalışma sessizliği ile oldukça başarılı bir ürün. Ayrıca bu ürün Almanya üretimidir.

  • moment3 sene önce
  • yeni bir çamaşır makinesi arayışındayım. bu ürün hakkında oldukça fazla öneri mevcut. sizce nasıldır?