Casper VIA E3 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Casper tarafından akıllı telefon piyasasında çok sık olmasa da, teknolojinin gelişmesine sürekli olarak katkı sağlayacak yeni cihazlar üretilmeye devam ediyor. Şirketin üretimini gerçekleştirdiği en yeni model olan VIA E3 ile ilgili teknik özellikler açıklandı. Milyonlarca kişi tarafından geleceğin akıllı telefonları merakla takip edilirken, başta Samsung ve Apple olmak üzere, çok sayıda şirket de bu teknolojiler katkı sunuyor.

Casper VIA E3 ile ilgili Türkiye genelinde satış fiyatının şimdiden açıklanmış olması, çok sayıda talep görme olasılığına sahip olduğunu gösteriyor. Android 9.0 işletim sistemine sahip olan cihazın Türkiye satış fiyatı ve tüm teknik özellileri resmi olarak duyuruldu.

Casper VIA E3 Teknik Özellikleri

Casper VIA E3 isimli cihazda Android 9 Pie işletim sistemi bulunacaktır. Ayrıca 2.0 GHz işlemci hızı, 2GB RAM ile kullanıma uygun ürün yapısı bulunuyor. 32 GB dahili ve 256 GB’a varan harici hafıza olanağıyla birlikte temin edilebilir hale getirilmiştir. Ayrıca 12 nm işlemciye sahip olan üründe 13 + 2 MP şeklinde belirlenen çift arka kamera yer alıyor. Cihazın bir diğer dikkat çeken özelliği ise çift SIM kart kullanımına uygun olmasıdır.

Cihazın Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Türkiye’de de satılmasına karar verilen Casper E3 modeli için tanımlanan fiyat 1299 Türk Lirası’dır. Satışlarda taksitli veya nakit satın alma işlemlerine izin verileceği gibi, mağazalara ve dönemlere bağlı olarak bu fiyatta bazı değişiklikler söz konusu olabiliyor. 123 nanometre işlemciye sahip olan, son derece yenilikçi modellerden bir tanesi olan Casper VIA E3 için siparişlerin internet üzerinden verilmesi de mümkün oluyor. Türkiye’de tüm büyük teknoloji mağazalarında stok durumunun her zaman güncel tutulabileceği belirtilen süreçle satışının devam edeceği bildiriliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.