Honor 20 Pro Rusya’da Satılacak Fakat Türkiye Açıklanmadı

Rusya’da satış tarihlerinin belirlenmesi ve fiyatıyla ilgili net açıklamanın yapılması nedeniyle bir anda tekrar gündeme oturan Honor 20 Pro için detaylar belli oldu. Toplamda 34 bin 990 Ruble olan Rusya fiyatı, Dolar kuruna çevrildiğinde ise 554 Dolar değerine sahip. Hem tasarımının son derece şık bir yapıya sahip olması hem de teknik özelliklerinin yeterli görülmesi, ürüne yoğun ilgi göstermesinin önünü açacaktır.

Hollanda, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan gibi pek çok ülkede satışlarının yapılması bekleniyor. Bazı kesimler tarafından Huawei’nin Honor 20 Pro’yu Türkiye’de satışa sunmayacağını öne sürse de, büyük bir kitle ise bu telefona ilgisi olduğunu şimdiden gösterdi.

Honor 20 Pro Teknik Özellikleri

4000 mAh bataryası, 256 GB depolama alanı, 6,26 inç ekran boyutu, dört adet lens bulunan arka kamera, 8 GB RAM ve Kirin 980 SoC bulunan son derece dikkat çekici bir ürün tasarlandı. Müşterilerine ortalama fiyatlarla çeşitli amiral gemisi ürünleri sunmaya devam eden Huawei tarafından detaylı çalışmaların yapıldığı belirtildi.

Honor 20 Pro’nun Türkiye’de Satılması Beklenmiyor

Honor 20 Pro isimli cihazın teknik özellikleriyle ilgili açıklamaların kısa bir süre önce yapılmasıyla birlikte, son dönemde akıllı telefonlara yapılan kamera güncellemelerine ağırlık verildiği görüldü. Honor 20 Pro cihazının teknik özellikleri incelendiğinde, piyasadaki pek çok cihaz için uygun yapıya sahip olduğu görülüyor.

Türkiye’de de satışa sunulacağı düşünülen cihazla ilgili kesin bir açıklama yapılmamış olması nedeniyle, bazı kesimler tarafından bu cihazların satılıp satılmayacağı kesinleşmedi. İlk olarak Rusya’da milyonlarca insanın kullanımına sunulacak olan cihazın satışlarına henüz Türkiye’de tarih belirtilmediği için, 1 aydan önce satılmayacağı düşünülüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.