iPhone 11 Tahmini Tasarım Videosu Yayınlandı

Apple tarafından piyasaya sürülecek olan tüm modellerde özel olarak ürünlerin dikkat edilen bazı tasarım detayları bulunuyor. bugüne kadar kamuoyuna sızan ve detayları hakkında bilgi sahibi olunabilen ürünlerle ilgili olarak pek çok görüntünün birleştirilmesi sağlandı. Render ve sızan görüntüler ile hazırlanan video klip bir hayli güzel hazırlandığı için, bazı insanlar tarafından bu videonun gerçek tasarım videosu olduğuyla ilgili görüş belirtmeye dahi başladı.

iPhone 11, 11R, 11 Max isimli üç farklı cihazını eş zamanlı olarak tanıtacağı ve milyonlarca kişinin ilgi gösterebileceği düşünülen modelleri tasarladığı vurgulanan firma tarafından çalışmalar sürdürülüyor. Telefonun an itibariyle ilk örneklerinden birinin görsellerinin sızdırıldığıyla ilgili haberler ise özellikle bu verileri inceleyen Youtube hesabında detaylandırıldı.

Render Görüntüleriyle iPhone 11 Videosu Oluşturuldu

Render görüntülerinin iPhone 11 için olduğu belirtilirken, tüm görüntülerin hiçbir şekilde resmi hesaplardan alınmadığı da vurgulanıyor. Özellikle Youtube’de sıradan bir konsept tasarımcısı tarafından yapılmış olması, sadece sızan fotoğraflarla bu bilgilere ulaşıldığının belirtilmesi dahi binlerce kişiyi heyecanlandırdı. Fiyat performans başarısının bir hayli avantajlı olacağı öngörülen iPhone 11 modelinde kameralar ile açma kapama tuşları ve ince çerçeve detayı bir hayli dikkat çekici olarak yorumlanıyor.

Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Apple firmasının iPhone 11 ile 11 Max cihazlarına ek olarak 11 R ile teknik özellikler ve görünüm açısından tüm tanıtımını yapacakları gün için net tarih belirli değil. Bu nedenle Eylül ayını bulabileceği tahmin edilen tasarımlar, ürün kalitesinin test edilmesi ve gerekli güncellemelerin yapılmasının ardından resmi olarak duyurulacaktır. Youtube bünyesinde sadece örnek bir video tasarlanmış fakat tasarlanan videoda, bugüne kadar kamuoyuna sızan tüm fotoğraflar kullanılarak özel efektler ve hareketlendirilmiş tanıtımları yapılmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.