Samsung Galaxy Note 10+ 5G Duyuruldu

Akıllı telefon üreticisi dev firma Samsung, dünya genelinde satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note 10+ 5G ürününün hazırlık çalışmalarında sona gelmek üzere. Cihazın en dikkat çekici özelliklerinin başında, isminde de anlaşılabildiği gibi 5G kullanılabilecek bir yapıya sahip olması geliyor. Ayrıca 10+ isimli son teknoloji cihazın bataryası, kamera özellikleri ve 12 GB RAM ile 512 GB UFS 30 teknik özellikleriyle birlikte gelmesiyle bekleniyor.

Galaxy Note 10+ Teknik Özellikleri Açıklandı

Samsung tarafından üretimine başlanan ve çok sayıda üretildiği öğrenilen Galaxy Note 10+ 5G cihaz için teknik özellikler dikkat çekici detaylara sahip. Tasarımıyla kalitesini belli eden cihazın Snapdragon 855 Plus yonga seti bulunacak. Ayrıca cihazın özellikle Exynos 9825 ile üretiminin gerçekleştirileceği ve ekran boyutunun 6.3 inç Quad HD+ olacağı öğrenildi. RAM özellikleriyle ilgili açıklama da son dönemdeki cihazların genel yapısına uygun şekilde 8 GB RAM olarak yapıldı.

Cihazın dikkat çekici olan diğer özellikleri arasında ToF sensörünün bulunması ve üçlü kamera sisteminin bulunacağı bilgileri yer alıyor. Arka kameraların 12 MP 16 MP ve 12 MP telefoto kamera sistemiyle kullanılabilir hale gelmesi sağlanmıştır. Ayrıca cihazın depolama birimindeki güncellemeyle birlikte 256 GB UFS 3.0 depolama alanıyla kullanıma uygun olması sağlanıyor. Cihazın batarya özellikleriyle ilgili açıklamalarda ise 3.600 mAh tutarındaki pilin yer alacağı bilgiye yer veriliyor.

Galaxy Note 10+ 5G Kullanımına Uygun

Samsung Galaxy Note 10+ isimli ürünün üretim faaliyetleri için, belirlenen tarihe yeterli sayıda ürünün yetiştirilebilmesi amacıyla hız verildi. Tanıtım tarihi olarak açıklanan tarih ise 7 Ağustos 2019’dur. İlk hazırlıklar gerçekleştirildiği için, belirtilen mekanda teknoloji basın mensuplarının katılımıyla hem cihaza dair yenilikler anlatılacak hem de modelin tasarım durumuyla ilgili bilgi edinilebilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.