Twitter’a Tweet Saklama Özelliği Geliyor

Twitter için gelecek olan yeni özelliğin kullanıcıları oldukça sevindireceği düşünülüyor.

Popüler mikroblog sitesi olan Twitter, bir süredir üzerinde çalıştığı özelliği kullanıcılarına duyurdu. Çok kısa süre içinde kullanıma sunulacak olan özellikle birlikte artık “tweet saklama” özelliği Twitter’a eklenmiş olacak.

Twitter tarafından yapılan açıklamada şirketin saklı tweetleri gösterme özelliği üzerinde bir süredir aktif olarak çalıştığı doğrulandı. Aynı zamanda bu özellikle birlikte gelecek diğer yenilik ise başka kullanıcıların tweetlerini görmezden gelme olacak. Bunun yanında kullanıcı profillerini sessize alma veya şikayet etme gibi ek özelliklerin yanında tweetlerinize yazılan yanıtları gizleme olanağına da sahip olacaksınız.

Yeni gelecek olan güncelleme ile birçok özelliğin birlikte kullanıma sunulacağı ve ilk aşamada beta sürümüyle gelecek olan özelliklerin kullanıcı geri dönüşlerine göre kararlı sürümde yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verileceği belirtildi. Twitter’a gelecek yeniliklerden birisi de herhangi bir kullanıcıyla yaptığınız sohbetlerin farklı renklerde listelenebilecek olması olarak görülüyor. Yani bir başka ifadeyle takip edilen veya edilmeyen kullanıcılardan gelen mesajlar farklı renklerde gösterilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.